| EuILSustinePeCristi202 a întrebat:

Calculatorul meu nu functioneaza in mod optim. L-am scos din priza, si cand l-am reaprins (dupa 10 minute) imi arata o fereastra jos in bara conform careia nu mai salveaza nimic din ce descarc. La log-off totul se sterge. Am instalat SopCast, s-a sters, nu mai e. Ce pot face sa nu mai fie asa? Deci se salveaza, si daca sting computerul si-l reaprind nu mai apare.

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Reinstaleaza windws-ul, este cea mai buna solutie
P.S: nu-ti baga XP sau Vista, nu mai sunt asa de bune, stiu ca multora le place xp, dar sa fim seriosi au un windows de 10 ani, te sfatuies sati bagi windows 7 sau 8, sunt foarte bune

| EuILSustinePeCristi202 explică (pentru IonutGaby):

Asa o sa fac, o sa reinstalez windows-ul.

| IonutGaby a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

Mult succes!

7 răspunsuri:
| Scheider a răspuns:

Ei bine cea mai buna solutie ar fi sa reinstalezi windowsul.

| Dutza_Andutza_1984 a răspuns (pentru Scheider):

Asta voiam sa zic si eu

| DaniRap a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul, si daca problema persista schimba-ti hardul, funda? puppy dog eyes

| EuILSustinePeCristi202 explică (pentru DaniRap):

Si cum schimb hard-ul? Schimb unitatea?

| DaniRap a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

Nu, doar hardul, desfaci unitatea si il gasesti sub DVD-RW, de obicei, thinking sau daca nu te pricepi nu incerca tu sa il schimbi, roaga pe cineva care e expert in domeniu, depinde si ce hard ai, bafta!