| KeiichiMomoii a întrebat:

Calculatorul meu nu merge, dar beculetul din el arde, el nu s-ar porni si din cauza prafului, ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Posibil si de la praf. du-l la un service sau demontezi unitatea usor usor acasa, iar dupa aceea iei un feon sau ceva sa tragi prafu din ea, posibil si virusi sa fie, dar am avut si eu acum 2 ani nu stiam ce are si era de la praf, dupa aceea totul era la normal deci da, influenteaza si praful ala mult in el ca nu mai functioneaza cum trebuie.

5 răspunsuri:
| TeRogLasama a răspuns:

Depinde ori e prafuit calumea, ori HDD nu mai merge.Desfa unitatea frumos si tot ce e praf il iei. Dupa il incerci sa vezi daca porneste.