| MaryanHD a întrebat:

Cam cat ar costa sa imi repar o tableta Android? mi-a trimis`o cineva din alta tara prin curierat si cand dau pe butonul de Oprit/Pornit, se aprinde un beculet in dreapta sus. si nu se aprinde ecranul... Ziceti`mi ce are happy
Funda!

2 răspunsuri:
| Phantom21600 a răspuns:

Cam asa face telefonul meu cand nu are baterie... cand ai primit-o sper ca ai lasat-o vreo ora neatinsa( caci daca o bagi la incarcat imediat se strica) si dupa aceea ai bagat-o la incarcat, nu?

| MaryanHD explică (pentru Phantom21600):

Da....asta era ak 1 an laughing avea un fir nu era pus bine in ea si am reparato'o...ak merge