| Neymardasilva11 a întrebat:

Cam cat ar costa un hard-disk? Bine cu memorie mai mare vreo 40-50 Gb in Local Disk C.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Hard Disk de 500GB ->190 lei
SEAGATE HDD Barracuda 7200.12 3.5" 500GB SATA/600 7200RPM 16MB cache
http://dlx.ro/......-3519.html
Bafta!

| IonutAxi a răspuns:

Chiar ca nu realizezi ce intrebi..Doamnerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca realizezi ce ai intrebat.
hdd 500 gb - in jur de 350 ron
memoria aia mare local disk c se numeste partitie si iti pui cat vrei din cei 500 gb

| Gabitzu246 a răspuns:

Cu 40-50 de gb nu cred ca se mai fabrica la 80 de Gb este 90 de lei daca nu ma insel

| Neymardasilva11 explică (pentru Gabitzu246):

80 gb doar in Local disk C?

| Gabitzu246 a răspuns (pentru Neymardasilva11):

80 de GB este tot hardu

| Neymardasilva11 explică:

Imi cer scuze.Stiu ca nu prea ma pricep, dar cum se pune acest hard? Imi apare un nou Local Disk? Sau trebuie sa le impart eu in C si in D? Mie imi trebuie memorie sa instalez unele programe pe care le pot instala doar in C. DAca imi cumpar acest Hard disk pot instala aceste programe direct pe el? Va rog un raspuns cat mai explicit.