| nET a întrebat:

Cum pot sa pun mai multa memorie in local disk c adica cum ar fi sa iau din E si sa pun in C

Răspuns Câştigător
| PaulCCraciun a răspuns:

Hai ca te ajut eu, am inteles ce vrei sa faci si e mai usor decat crezi. uite aici un tutorial :
http://youtu.be/Doo7QHpOVZ4

trebuie sa download-ezi programul de pe net, sau :
https://dl.dropbox.com/u/83670141/Ease%20Partition%20Master.zip

eu am lucrat cu programul, tot pentru a mari spatiul pe C, si totul merge OK. Spor.

5 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Asta trebuia sa faci cand ai instalat windows-ul.
Bafta!

| maxy2343 a răspuns:

Nu stiu daca poti sa modifici, din cate stiu eu singura modalitate este cand formatezi windows-ul formatezi toate partiitile si le imparti atunci cu memoria, nu stiu daca este posibil altcumva.

| lck2290 a răspuns:

Poti face asta doar cand reinstalezi windows'ul. Alta solutie nu e!
Astept funda.

| FoXxEr a răspuns:

E este cand bagi un CD/DVD daca vrei mai mult spatiu in local disk c sau d poti reformata partitiile adica re-instalezi windows-ul si la D sau C care vrei dai d delete - l ca esti de acord sau ce iti apare si dupa dai Create partition si setezi cat spatiu vrei