| AlxGoliatH a întrebat:

Cam cat as plati ratele pe luna la un telefon de 1100 lei? Mai exact Samsung galaxy s,ace 2, LG l9-l7,,daca imi puteti da un site ceva cu telefoane, in care precizeaza si cat voi plati in rate ar fi perfectbig grin.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de magazi, depinde de tipul de rata, depinde de perioada pe care iti faci rata, depinde de dobanda etc...

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Uite recomandarea mea de telefon: http://www.mediadot.ro/......plex-black
Este de departe cel mai ieftin cu 4 nuclee, quad-core de pe piata. In plus, partea cea mai tare este faptul' ca ecranu' se vede superb, de zile mari.
Ratele incep de la 47 lei, scrie si pe site.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de telefon. Iti recomand cu tarie mediadot.

Bafta!