| DeeaFcsb a întrebat:

Cam cat costa un Iphone 4 sau 5? As prefera sa imi spuneti preturile ambelor.

9 răspunsuri:
| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Daca il iei la abonament destul de mare poti sa il scoti si la 99 euro big grin

| sufletista21 a răspuns:

Iphone 5 nu exista inca.cine ti'a zis asta? iar un iphone 4 e vreo 2000lei la liber adica fara abonament.

| meedanyy a răspuns:

Prietena mea a dat pe Iphone 4 25de mil sau 50 thinking am uitat
Apple iPhone 5
Pret: 799 € ( 3435.7 RON )

| coztel5437 a răspuns:

Shopmania.ro cauta acolo. funda?

| poppies a răspuns:

5 nici nu a fost lansat din cate stiu eulaughing
Tatal meu a dat pe iphone 4 22 de milioane(la Vodafone si a mai avut niste puncte). Bafta!

| SAMP a răspuns:

Ce idiot esti prostule, iphone 5 nici nu exista fraiere

| AlinAlinul a răspuns:

Eu am incercat la Orange si la un abonament de 23 de euro mil scoate la 179 de euro cei drept e vb de iphone 3big grin

| florinbolo a răspuns:

De google ai auzit? big grin