| denisa_2911 a întrebat:

Cat m`ar costa un microfon pentru cantat nu pentru calculator.

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Uite aici o lista de preturi si o gama larga de microfoane http://www.esound.ro/index.php?cPath=0_67_75&filter_id=&sort=3a.
Acum depinde ce cauti si ce vrei de la un microfon.

7 răspunsuri:
| BuLLetBtwin a răspuns:

Intre 80-250 lei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam in vreo 6 milioane cel mai ieftin ar fi ca este ceva de platit pentru un microfon wireless

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare cat mar costa un microfon pentru calculator dar sa cant la el nu sa vb pe mess sau alte minuni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da Denis cauta un site cu virus si iti apare pretul microfoanelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si cu 20 lei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat... e eftin dar nu stiu cum sa il deschid.Adica l-am pus la calculator...si mai departe? nu merge sa cant la el'