| Pinguuuin a întrebat:

Cam cat m-ar costa la Iasi, sa-mi schimb ecranul la o tableta de 10 inch, contixo. cine ma poate ajuta? big grin

Răspuns Câştigător
| helpfriends a răspuns:

Buna,
Pretul este intre 100-150 lei.

| Pinguuuin explică (pentru helpfriends):

Iti multumesc, problema este ca modelul d tableta este din America, am luat-o de pe Amazon, are legatura modelul cu ecraul?

| helpfriends a răspuns (pentru Pinguuuin):

Asta iti poate spune doar cei unde duci tableta.
Deoarece difera de la service la service, poate unii au in stoc componente, altii nu au, altii pot lua pe comanda... intelegi?

3 răspunsuri:
| Treistariustar a răspuns:

Uite faci o cerere aici si vezi cat costa http://bit.ly/1pAELFj