| GamesAndrey a întrebat:

Cam cati bani ar trebui sa dau ca sa schimb o placa video dedicata de la un laptop?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Foarte multi! Placile video dupa laptopuri sunt lipite de placa de baza. Sper sa nu ma insel, dar te-ar duce 500 lei lejer chiar si mai mult.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Niciun ban, ca nu poti sa o schimbi!

| GamesAndrey explică (pentru K0sti):

Am placa video dedicata pe mai multe sloturi

| K0sti a răspuns (pentru GamesAndrey):

Olele, cum e aia? laughing

| valentin75 a răspuns:

Salut! Vezi ca trebuie sa schimbi si sursa, nu stiu daca se va incadra la vechiul consum. Trebuie sa vezi ce consum are noua placa! Cred ca daca vinzi laptopul si mai adaugi 500-700 lei iti cumperi unul mult mai bun! Depinde si ce laptop ai, poate fi mai vechi... dar foarte bun si fiabil.