| WeAreSmart a întrebat:

Cand conectez castile la intrarea din fata a PC-ului e o calitatea foarte proasta a sunetului. La intrarea din spate sunetul e foarte bun. O fi problema in driveri sau e de vina partera fizica?

1 răspuns:
| Infraverde a răspuns:

Nu pot sa iti spun cu exactitate, nu sunt experta in asa ceva, dar nu cred sa fie vreun driver lipsa de vina. Probabil e de vina partea fizica. In locul tau, mi-as duce intrebarea la un shop specializat si as cere recomandari.