| DaNnY1221 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul la calculator si anume ca atunci cand conectez boxele la panoul din spate imi apare jos ca un nou device a fot detectat si se intaleaza, iar dupa cateva secunde imi apare ca nu a putut fi instalat! Ce pot face? dau Fundabig grin {[( daca intreba-ti nu merg nici boxele nici castile )]}

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a scapa de aceasta problema trebuie sa reinstalezi driver-ul de sunet.

| Eu500 a răspuns:

K ai instalat driverele audio?
2. scoate si mai baga odata mufele

| DaNnY1221 explică:

Da am instalat driverul imi mergea, iar dupa ce am dat reset la PC aceeasi poveste si am incercat de mii de ori sa scot si sa bag mufa sad

| DaNnY1221 explică:

Multumesc pentru tot problema era din BIOS am reinitializat setarile de fabrica si merge dar problema este ca se aude suntu dat cu purici ( nu e de la boxe )