| anonim_4396 a întrebat:

Când dai hotspot de exemplu acel telefon conectat trimite,primește date prin conexiunea ta, cum putem decodifica acele datele?

3 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

La ce te referi prin "a decodifica"?

| RAY a răspuns (pentru literallythesamebruh):

A vedea datele

| literallythesamebruh a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt prea sigur că poți vedea datele astfel. Nu am înțeles la ce fel de date te referi. Te referi la ce are persoana respectivă în telefon? Dacă la asta, atunci este greu spre imposibil. Astfel de chestii le vezi prin keyloggere, aplicații speciale sau alte metode, însă nu e prea ok.