| RoGaming a întrebat:

aș vrea să știu ce înseamnă datele aplicațiilor de pe telefon (atunci când intru la informații despre acea aplicație )? Acele date au vreo importanță, sau nu contează și le pot șterge? Va rog să mă ajutați, dau fundă happy

Răspuns Câştigător
| JustinDaniel a răspuns:

Da, dragele date, Datele pot contine updateuri, savegame, si alte chesti, de ex poti sa le stergi dar pierzi updateuri de ex ai un joc care are versiunea 2.2 si are date, daca tu le dai delete, ajunge la versiunea 1.1 sau, se sterg salvarile. ( Respecta si vei fii respectat, TPU )

| RoGaming explică (pentru JustinDaniel):

Dar la aplicații gen 9gag, google prezentări( pe care nu am folosit-o niciodata) au vreun rost, întreb pentru ca nu mai am prea mult spatiu pe telefon laughing

| MateiAlexandru1398 a răspuns (pentru RoGaming):

Nu

3 răspunsuri:
| MateiAlexandru1398 a răspuns:

Le poti sterge, dar vei pierde salvarile la jocuri, e ca si cum abia ai fi instalat aplicatia