| HawKShoOteR a întrebat:

Cand dau click pe local diskbig grin imi zice sa deschid printr-un program.Cum sa fac sa mi se deschida normal fara sa imi mai ceara un program sa deschid.
Va rog sa ma ajutati si pe mine.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Problema nu necesita reinstalarea Windows-ului. Ti s-a sters fisierul autorun.inf. Tot ce ai de facut, este sa descarci Flash Disinfector si sa-l *** treaba: http://www.myantispyware.com/......oval-tool/
La mine pe Windows 7 vad ca nu vrea, dar pe XP merge.

| Sihastrul a răspuns (pentru JustCosmin):

happy autorun.inf blocheaza deschiderea.

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

La dezinstalarea unui program virusat in D s-a instalat un fisier "autorun.inf"\clic dreapta pe D\explorer, daca se deschide\tools\folder options\view\bifezi "displays units, folders and hidden files"\ok.Stergi fisierul "autorun.inf" din D.

| subfocus a răspuns:

Click dreapta si open sau explore
se repara dupa ce instalezi din nou windows

| Laurentiu20132012 a răspuns:

Te duci (dar ai grija si fii atent...)
pui mana pe telefon si suni un specialist in calculatoare sa iti reseteze tot calculatorul
winkingwinkingwinkingwinking