| MeSuTT a întrebat:

Cand descarc ceva de pe net sau intru in vreun joc cum ar fi metin 2 mi se restarteaza pc-ul dar dc?

Am debifat acea casuta automatycal restart (ceva de genu)

Sa fie de la praful de la procesor?

Am pcul praf de 4-5 ani... si am curatat doar 1 data!

L-am cam neglijat dar...

Azi am facut windowsul. si am gasit in event viewer multe erori de la crypt32.

Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| TheGrooveStreet a răspuns:

Cred ca coller`ul tau e pe ducathinking, incearca sa il mai cureti de praf. Altfel pc`ul tau se incalzeste foarte mult si isi da restart automat evitand un scurt.

2 răspunsuri:
| TheGrooveStreet a răspuns:

Scz nu am remarcat faptul ca se restarteaza cand descarci dupa net. Ai virisul brontok.a baga un antivirus sa scapi de el!

| MeSuTT explică:

Ok mersi funda :* cum am promis