| Alex_5262 a întrebat:

Salutari TPU!
Am si eu o problema cu Pc!
Deci acum 1 saptamana isi tot dadea restart, l-am curatat de praf am umblat la procesor si la sursa si acum vreau sa instalez windowsul si cand ajunge aproape de final isi da restart
De la ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

E de la hdd nu mai e in toate mintiile lui, sau s-ar putea sa fie si de la rami incearca cu alta placuta de ram si vezi daca face tot la fel.

| Alex_5262 explică (pentru FlorinDiablo):

Am schimbat placuta de rami si tot asa face... nu stiu de la ce ar putea fi...