| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cand deschid calculatorul imi apar doua usere si eu intru pe al mamei ca al meu nu are net. Adica are da' cand vreau sa conectez nu imi apare connect. Imi apare doar ioana, bvv, DDNET...etc. Aveti vreo idee cum sa ma conectez pe userul meu? DAU FUNDA! Vreau raspunsuri rapide! Este urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci si tu o conexiune similara(probabil de tip broadband) asa cum are contul mamei tale.
Pentru ca vrei raspunsuri rapide iti scriu doar atat. Daca tu asa vrei...
Later Edit: vezi al 2-lea link de pe privat.