| esperar a întrebat:

Cand deschid calculatorul, se deschide singur din run cmd. exe si dupa aceea se duce pe un siteul unui joc si imi apare Hacked. Cum opresc ca sa nu se mai deschida cmd. exe cand deschid calculatorul?

3 răspunsuri:
| RooN a răspuns:

Instaleaza TuneUp Utilities si are el o optiune prin care iti alegi ce programe vrei sa rulezed cand deschizi pc.
Baftahappy

| Ramina a răspuns:

Cred ca e de la virusu` ala despre care se tot vorbeste.thinking ala care il primesti pe mess cu mesaju " Tu ti-ai facut profilu asta?" laughing. reinstaleaza windows`ul sau dai o scanare. da sa ai antivirus bun.asta daca e virusul ala. daca e altceva.nu stiu ce sa faci thinking

| esperar explică:

Nu este de la niciun virus primit de pe mess