| esperar a întrebat:

Cand deschid calculatorul imi apare un mesaj de la un joc,, Hacked " si ma trimite pe site ( era un program de hack la un joc online ) si acum imi apare mereu... cum pot sa il sterg din windows ca sa nu mi se mai deschida cand deschid pc-ul?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstalezi windows-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce sincer

| esperar explică:

Imi deschide prima data c/ windiws / cmd! dupa intra pe site si dupa imi apare eroare Hacked...

| alexcz a răspuns:

Da'mi un pm si vb.acu nu am nici kef de explicatii si s'ar putea sa am nevoie de detalii.