| GamingOldTv a întrebat:

Cand deschid laptopul imi apare no signal.
P.S Am monitor separat.

Răspuns Câştigător
| Henrypericolpublic a răspuns:

Incearca sa vezi daca e conectat monitorul la calculator si sa vezi pe ce extensie e.
Daca e pe TV saupe HDMI 1/2 trebuie sa il setezi pe PC. (Vezi din telecomanda).
Se poate sa fie si o problema a calculatorului, dar nu cred.
Asta daca ai monitor separat. Daca ai laptop atunci ori nu se conecteaza ceva bine, ori are o problema.

2 răspunsuri:
| Adutzu2 a răspuns:

Verifica cablul care conecteaza laptopul de monitor, vezi daca e bine conectat.

| Sorinel_Andreiutz_1978 a răspuns:

S-ar putea să fie problemă de la cabluri.Verifică-le!