| Corina1325 a întrebat:

Cand deschid motoarele de cautare (mozilla si chrome ) imi apare : programul s-a inchis in mod neasteptat. reporneste acum. Dau reporneste si am 2 optiuni : check the problem online sau close the program. A doua optiune imi inchide programul fara nimic altceva, iar la deschiderea urmatoare a programului problema nu e remediata, iar la check the problem online nu imi apare nimic. Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| AlexVizitiu a răspuns:

Nu sunt motoare de cautare sunt browsere{motoare de cautare sunt Google, Yahoo Search...}. Incearca sa le dezinstalezi si dupa instaleaza-le din nou happy