| StayChill a întrebat:

Cand deschid Mozilla imi dispare bara de start, dar cand inchid fila imi apare.Cum sa fac sa ramana bara de start si atunci cand deschid Mozilla?

12 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Şi eu am păţit asta.
Cel mai simplu e să instalezi din nou browser-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut și eu aceiași problemă, uite cum am rezolvat-o, dai click dreapta pe bara de sus, și dai:" reveniti la ecran complet" (asta, bine inteles, presupunand că vă apare bara de sus)

| kscorpio a răspuns:

Incearca sa apesi mouse dreapa pe una din barele care se vad si bifezi menu bar ca s-ar putea sa fie debifata si o sa-ti apara. Deci apesi sus mouse dreapta si o sa-ti apara o fereastra cu menu bar, navigation toolbar s.a.m.d. si apesi pe menu bar.

| EternalVampire a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa-i fac. Cine ma poate ajuta si pe mine?

| JustLikeMe a răspuns:

Incearca sa apesi F11

| StayChill explică (pentru JustLikeMe):

Am incercat dar imi apare doar pentru cateva secunde (adica doar pana dau click pe altceva)

| StayChill explică (pentru JustLikeMe):

Merge doar pana dau iar click pe ceva.

| NotoriousG a răspuns:

Ai umblat pe la setari. mai bine il reinstalezi

| StayChill explică (pentru NotoriousG):

Cum? stiu ca e o intrebare prosteasca dar nu ma prea pricep la calculatoare.

| NotoriousG a răspuns (pentru StayChill):

Il stergi.( intri in control panel si dai pe "ADD OR REMOVE" si cauti mozilla si dai pe butonul REMOVE)... si dupa ce se termina dezinstalarea. il instalezi din nou laughing

| Avram_Silviu_1972 a răspuns:

Jos in bara apesi click dreapta apoi dai pe properties, vezi ca in fereastra care iti apare vei gasi ceva in genul: keep the taskbar on top of other windows si dai click, cam asta ar fi happy.

| Maddox_Slavic_1992 a răspuns:

Buna! Am avut aceiasi problema si am rezolvat`o recent.Cauza acestei probleme este un virus:Troian-Win32 cu denumirea de Taskill.Ca sa scapi de el e nevoie de un antivirus bun eu am folosit Microsoft Security Essentials http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/security-essentials-download descarci, instalezi, scanezi, detectezi stergi..atentie il STERGI nu il pui in carantica... dupa ce l-ai sters faci restart la PC si atit. Sper ca am ajutat Fundita?:)