| Alynact a întrebat:

Cand deschid yahoo mail, la inbox imi afiseaza toata lista de mail-uri, nu-mi mai afiseaza cate 25 mailuri pe pagina. Am reinstalat yahoo dar degeaba. Ce trebuie sa fac?
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| robytoby a răspuns:

La Actions-> selectezi optiunea Preview Pane of the Bottom si Regular.Cand dai clic pe un email mai jos apare acel email deschis.

4 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Salutare, intra la setari si alege mail option, aici http://img109.imageshack.us/img109/7169/emailon.png
ai o captura, sper sa intelegi, din ea ce trebuie sa faci.
Bafta.

| Alynact explică (pentru robytoby):

Din captura am inteles ce trebuie sa fac, dar tot nu vrea sa-mi posteze mailurile pe pagini. Imi afiseaza mail-urile in lista de la primul la ultimul

| robytoby a răspuns (pentru Alynact):

La Actions-> selectezi optiunea Preview Pane of the Bottom si Regular.Cand dai clic pe un email mai jos apare acel email deschis.

| Cosma16 a răspuns:

Te duci la setari si ii dai sa iti apara mai multe mail-uri pe pagina