| anonim_4396 a întrebat:

Cand downlandez metin2united imi apare o eroare
am dat pe Downland#1 si scrie "The application failed to initialize properly(0xc0000135).
am internet explorer 8 unii zic ca asta e problema plzzz spuneti-mi cum pot sa-l downlandez.(poe mess nu am pe nimeni cu jocul asta)
Fundita:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt in vizita la candva la Turcoaia si apare la fel. Icearca sa bagi Google Chorme(de preferat) sau un Explorer mai micbig grin

5 răspunsuri:
| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Nici eu nu joc. dar daca unii zic. adica. s`ar putea sa fie problema de la IE (internet explorer). instaleaza`ti mozilla. poate o sa mearga cu asta.incearca macarwinking. baftalove struck. funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti explorer 7

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasta!
mie-mi merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti mai zic ca ai dat funda

| Blaze1 a răspuns:

Habar n-am pentru ca nici mie nu-mi merge de 3 zile nici pe pagina principala nu pot intra