| Oananustie124556 a întrebat:

Când îmi bag hoverboard-ul la incarcat îmi arata ca este galben-portocaliu și când scot încărcătorul îmi arata bateria verde, de ce?

8 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Cand e galben-portocaliu hoverboardul nu mai are baterie.
cand e verde are baterie.
funda?

| Canndii a răspuns:

Atunci cand e conectat la priza, si acel led clipeste (se stinge si aprinde) inseamna ca incarca, cand nu mai clipeste si e conectat la priza inseamna ca e incarcat complet. Cand e rosu inseamna ca bateria e pe moarte, iar cand e verde inseamna ca e incarcat. Majoritatea au nevoie de 4 ore pana se incarca happy

| Dancut_Antonia_1979 a răspuns (pentru Canndii):

Hey, văd că ştii multe despre hoverboard. Am şi eu unul şi unul şi când l.am pus prima dată la incarcat îmi arăta la încărcător roşu şi când s-a încărcat verde.Acum când bag încărcătorul în priză nu îmi mai arată nimic. Poți să mă ajuți? Hoverboard.ul meu este innjoo roşu.

| Canndii a răspuns (pentru Dancut_Antonia_1979):

Nu prea am cum sa te ajut, probabil s-a ars ledul încărcătorului sau s-a ars încărcătorul. Nu toate încărcătoarele au acel led. Important e sa încarce... Lasă-l sa se descarce, pana ce ledul de pe hoberboard e roșu și face un sunet "bip-bip", apoi îl bagi la încărcat 4 ore. La mine ledul de pe încărcător se ace verede după 3 ore, iar hoverboardul se încarcă complet in 4 ore, iar dacă te deranjează atat de tare acel încărcător l-ai putea schimba, sau dacă nu ți-l schimba compania de unde l-ai cumpărat, cumperi tu alt încărcător.
Bafta!

| Vararian_Miruna_1989 a răspuns (pentru Canndii):

Hei, oare e bine sa pui hoverboardul la încărcat dacă e încărcat pe jumătate? Hei, oare e bine sa pui hoverboardul la încărcat dacă e încărcat pe jumătate?

| Cristinacrisspetro678 a răspuns (pentru Canndii):

Hey..scz ca te intreb dar mi am pus hovu la incarcat si imi clipeste la un picior portocaliu spre galben si la unu imi clipeste rosu...ce inseamna?

| Richard2003 a răspuns:

La început iți arata galben-portocaliu pentru ca numai ai multa baterie și când e verde e încărcata

| Costynell a răspuns:

Apare galben-portocaliu pe indicatorul stare baterie hoverboard cand este pus la incarcat din urmatorul motiv: Hoverbordul are doua moduri de functionare, mod incepator si mod avansat. Acum este in modul avansat, din acest motiv arata portocaliu la incarcare. Pentru a schimba modul de la avansat la modul incepator, se apasa de doua ori consecutiv pe butonul de pornire din pozitia- oprit. In modul incepator, nu mai arata nimic pe hoverboard. Important! Hoverboard-ul nu indica starea de incarcare. Doar ledul incarcatorului indica starea. Rosu- incarca... Verde- incarcat complet. Enjoy!