| Mhs1970 a întrebat:

Salut. Am un hoverboard care a stat nefolosit un an. Acum la incarcare led incarcator rosu si cel de la hoverboard verde pentru cca 10 min apoi cel de la incarcator se face verde si cel de la hoverboard se stinge. Daca scot incarcatorul si pornesc led hoverboard clipeste scurt portocaliu si se stinge - hoverbordul nu porneste. Oare e mort acumulatorul? Unde pot gasi de cumparat?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

La producător sau la un service.
Dar la cât costă, mai bine iei altul nou.

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Clar bateria este moartă, fiind neincarcată de atâta timp. Bateriile pot primi un "șut" pentru a primi din nou curent, sau decât să cumperi o baterie dedicată, poți apela la cineva care sa îți facă o baterie compatibilă, poate chiar mai bună decât originala.