| PăunAlexandru101321 a întrebat:

Cand incerc sa ma uit la un film serial pe Netflix am calitate foarte proasta chiar daca am ambonameltul ultra hd.
Am incercat sa schimb si playbackul pe high si degeaba, am incercat sa intru si pe alte tipuri de browsere dar degeaba. Sunt pe calculator si doar pe el imi face asa, eu credeam ca e ceva de la net, dar degeaba, daca puteti sa ma ajutati va rog frumos.

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Verifica viteza internetului, inchide alte aplicatii sau dispozitive, verifica setarile de calitate Netflix, curata memoria cache a browserului si actualizeaza browserul sau foloseste altul. Daca persista, contacteaza suportul Netflix. Sper ca ajuta!