| adriangabor92 a întrebat:

Cand instalez directx 9c la pes 2010 imi da eroare: an internal system error occurred. Please refer to DxError. log and DIRECTX. log in your Windows folder to determine problem.Cum pot remedia aceasta eroare? Aceasta eroare mi-a dat dupa ce am facut windows-ul.

2 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Ori ai instalat altul, şi trebuie dezinstalat din Control Panel, ori ai vre. un folder cu DirectX.
Aşa ca şterge tot ce este legat de DirectX. si dupaceea reinstalează. l din nou. Il poţi găsi aici.
http://www.softwarepatch.com/windows/directx.html
Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost