| GulDan a întrebat:

Cand introduc sticku apare eroarea asta"USB device is not recognized" si nu il citeste cum il rezolv?
FUNDA!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca anterior ti-a mers s-ar putea sa-l fi scos fara sa dai eject. Daca ai facut asta sterge Windowsul si reinstaleaza-l. In prealabil poti sa incerci daca face la fel si pe alt computer.

| AdrenalinTm a răspuns:

Http://videotutorial.ro/......detectate/ daca nu o sa mearga il poti arunca

| TheSoldier a răspuns:

Pc-ul tau nu citeste stick device-ul. Incearca sa il bagi in alt port USB si sa ii dai un reset la PC.

| bebbe97 a răspuns:

Paii ori stik-ul e zgariat... sau pc tau nu-l,, citeste'' asa cum spui si tu... incearca sa-l scoti sa-l bagi de 2-3 ori daca nu merge cumapara-ti alt stik! bafta!