| Lipsa47 a întrebat:

Cand intru in partitia D imi deschide o alta fereastra am incercat si de la Tools dar nu-mi apare Folder Option stiu ca era un program ceava win sau wix dar nu-l mai gasesc? help

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Aici am gasit ceva ce poate te ajuta

http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t254780-0.html

sper sa iti rezolvi problema

3 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Am avut si eu o problema de genul acesta si pana la urma am aflat ca este un virus(momentan nu imi aduc aminte numele exact) de care scapi putin mai greu (a trebuit sa dau format la toate hdd-urile ) (dar asta a fost de vreo 2-3 ani).
Incearca sa dai un scan cu un antivirus si vezi ce iti zice

| AxtLance a răspuns:

Intri in Control Panel -> Folder Options -> in fereastra care ti se deschide mai pe la mijloc ai optiunea:
- open each folder in the same window
- open each folder in its own window
Aici o selectezi pe prima

| n3cun0scuTu a răspuns:

Scrie astea 2 chestii in cmd
regsvr32.exe "%Programfiles%\Internet Explorer\ieproxy.dll"
regsvr32.exe "%Programfiles(x86)%\Internet Explorer\ieproxy.dll"
dai restart la calculator si problema va fi gata sper ca ti-am fost de ajutor funda?