| pulx a întrebat:

Cand intru pe id-ul meu de mess nu ma lasa.Imi spune ca am o problema cu conexiunea la internet.Iar cand intru pe alt id ma lasa.

Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nimic in privinta recuperarii lui! Iti faci alt ID si pe viitor ai grija sa nu mai ''scapi''parola. E CONFIDENTIALA!

15 răspunsuri:
| pulx explică (pentru neluL):

Nu.

| neluL a răspuns (pentru pulx):

Ce eroare iti da? Ce browser folosesti?

| pulx explică (pentru neluL):

Eu folosesc si mozila si chrome am incercat pe amandoua.

| pulx explică (pentru neluL):

Pai folosesc chrome si mozila pe amandoua nu merge sa ma conectez.

| neluL a răspuns (pentru pulx):

Pai intra din nou aici si vezi ce eroare iti da!
http://tiny.cc/911zxw
Posteaza aici eroarea sau fa un print screen.

| pulx explică (pentru neluL):

Pai imi spune ca id si parola sunt gresite.Si nu mai stiu ce raspuns am pus la intrebare.

| neluL a răspuns (pentru pulx):

Inseamna ca nu mai ai acel ID, cineva ti-a schimbat parola, ai ramas fara el, nu e de vina Yahoo Messenger. E CLAR! De fapt asta voiam sa vad.

| pulx explică (pentru neluL):

Si ce as putea sa fac?

| pulx explică (pentru neluL):

Man mi-a dat returnat acea persoana parola la ID.Ms de ajutor.

| neluL a răspuns (pentru pulx):

Nu uita sa schimbi parola, asta daca nu vrei sa mai ai surprize de genul! Si nu uita, parola este confidentiala, trebuie sa o stii doar tu.
Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password

| neluL a răspuns (pentru pulx):

Nimic in privinta recuperarii lui! Iti faci alt ID si pe viitor ai grija sa nu mai ''scapi''parola. E CONFIDENTIALA!

| diddyabc2000 a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie. Incearca sa iti schimbi parola. sper ca ti-am fost de folos!

| pulx explică (pentru diddyabc2000):

Nu mai tin minte ce am scris pe la intrebari pe acolo.

| pulx explică (pentru diddyabc2000):

Nu mai tin minte ce am raspuns la intrebari.

| diddyabc2000 a răspuns (pentru pulx):

Incearca sa iti amintesti raspunsurile la intrebari sau poti sa iti faci alt cont. Daca nu iti mai amintesti parola sau intrebarile nu poti sa iti mai foloseti id-ul respectiv.