| Punctulets a întrebat:

Cand las unele raspunsuri pe TPU imi zice : Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici. Dau click. Imi trimite e-mail il activez si tot asa zice. Ce se intampla?sad

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

Bine ai venit happy.
Momentan este inevitabilă apariţia acestor probleme, mai ales având în vedere că ţi-ai făcut contul de abia astăzi, traficul este intens, iar Stela în concediu. Problemele pe care le întâmpini se vor remedia în scurt timp. Just wait. happy
O seară frumoasă!