| continutfragil a întrebat:

Dacă vreau sa postez un raspuns pe TPU nu imi da voie si imi zice ca : Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici.
Dau click acolo dar nu imi trimite nici un e-mail de confirmare.Am schimbat si e-mailul ca sa imi trimita in alta parte dar tot nu imi vine nici un e-mail de confirmaresad...

Răspuns Câştigător
| Anna04 a răspuns:

Asa am patit si ew dar dupa un timp mi-au trimis. e adevarat ca a fost cam mult dar l-am primit

5 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Cauta la spamuri

| Petre a răspuns:

1. Verifica folderul Junk / Spam
2. Incearca sa iei legatura cu Stela

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Incearca sa re trimiti cerere pentru emailu de confirmare iar apoi intri si in mail si in spam si in junk...cine stie pe unde il trimit ei?thinking

apoi apeji acolo si e gtlaughing

funda sau vot?batting eyelashes

| Mksdh a răspuns:

Am patit ai eu asta... poate ajunge mai greu emailul de confirmare.sau mai poti incerka sa trimiti cererea de confirmare...sad

| alex2011_7232 a răspuns:

Nu stiu laughing