| anonim_4396 a întrebat:

Cand mi-am luat un telefon nou dintr-un magazin din Anglia am facut ce face orice om când porneste telefonul de la zero, am urmat pașii care mi-au fost ceruti pana in faza sa poata fie utilizat. Apoi mi-am instalat programele de care aveam nevoie ca na e nou si trebuie sa instalezi unele aplicații, după ce am facut asta am dat sa ma loghez pe facebook...surpriza,acolo imi apare emailul si parola unui băiat de pe strada mea.Ce legătură are una cu alta? Explicați-mi daca știți.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Scoate-i contul de gmail, da-i un reset si nu-mi mai apare. Lasa explicatiile decat daca e "grav".

| Andreeush a răspuns:

Șterge email-ul și parola.
Ești sigur că era nou telefonul?