| Energy_Glory_1985 a întrebat:

Cand pun un CD cu muzica la radioul care-l am acasa, merge foarte bine, doar ca la anumite parti mi se repeta (de exemplu) un cuvant dintr un vers de mai multe ori si dupa merge iar bine.
Vroiam sa stiu daca e din cauza radioului sau a CDului?
Nu se repeta mereu aceeasi parte la acelasi cantec, se intampla astea fara tipar sa zic asa.

2 răspunsuri:
| DonTleTthEmUsicEnd a răspuns:

Posibil ca CD-ul sa fie zgâriat. Ai mai încercat si cu alte CD-uri?

| floryn1993 a răspuns:

Cd-ul gafeaza am mai avut parte de aceste probleme, orice zgarietura cat de mica O seara minunata