| anonim_4396 a întrebat:

Când se consumă tuşul de la imprimantă voi cumpăraţi alte cartuşe sau le încărcaţi? Şi dacă da, cum le încărcaţi?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merge încărcat și de regulă la papetărie se și face această umpletere a cartușului.
Pa, pa.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Le incarc la orice xerox din oras!winking

| anutza a răspuns:

Depinde de cartuse, multe se pot incarca acasa cu seringa.

| Lavinia218 a răspuns:

Te duci cu cartusele la magazine, de obicei au reclame mari pe cartoane cum ca reincarca cartuse. dar dai grija cand le scoti sa le impaturesti in hartie. te costa in jusr de 30-40 de Ron alb negru si color! le poti reincarca si tu. iti cumper tus, iar cu o seringa cu ac injectezi tus. undeva sub abtipildul cu informatii de pe cartus este o gaurica ...pe acolo se injecteaza tusul!

| M.G.R a răspuns:

Eu am ciss.cumparati un kit de reancarcare

| xAllexutsa a răspuns:

Eu le incarc, la reprezentanti, sau ai putea in carrefour.