| JIJ a întrebat:

Cand se incarca o tableta trebuie sa apara ceva pe ecranul?

5 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Apare doar cand bagi incarcatorul, dupa cateva secunde e posibil sa dispara acea baterie de pe ecran(Asta daca tableta e inchisa). Daca tableta e deschisa cand bagi incarcatorul o sa se aprinda ecranul si in lock-screen o sa apara scris Charging si sus la baterie apare un fulger pe ea sau depinde de la tableta la tableta. Sper ca te-am ajutat.

| JIJ explică (pentru andyeyes99):

Mi-a aparut pentru cateva secund, apoi a disparut si acum nu stiu daca se incarca sau nu.

| andyeyes99 a răspuns:

Apasa pe butonul de pornire(nu tine apasat). O sa apara iar pentru cateva secunde.

| Fabb a răspuns:

Daca e inchisa apare bateria, daca e deschisa apare la baterie acolo jos un fulger.

| Biaggg a răspuns:

Cand este inchisa da ar trebui, cand este deschisa iti apare sus un desen cu bateria si daca apare si un fulger inseamna ca se incarca.