| Hexiled a întrebat:

††PC-ului meu cand ii dau drumu':
-se aprind
-se incarca Windows
Si cand trebuie sa apara desktopul apare ecranul albastru o secunda cu un scris alb care nu pot sa-l citesc ca tine doar o secuna si se restarteaza singur

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Citeste si comentariile:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

| stefanvladvlad a răspuns (pentru Nelu62):

Bravo!
ai castigat funda!happy

3 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| Scorpionu1337 a răspuns:

Man decu fii atent aici daca vrei sa nu mai ai probleme cheama pe cineva sau daca poti tu singur cere/fa rost de un cd cu windous(de preferat xp sp 2 sau3 ca e cel mai bun)sau na ce windows aveai si instaleaza-ti windowsul ca instaleaza doar ce e in C sigur merge asa.Bafta