| Sunshine123 a întrebat:

Când se trimit mesaje pe messenger nu mi se deschide chat head-ul să îmi arate că primesc mesaje, de la ce poate fi acest lucru? Mă gândesc că este fie vorba despre telefon, rețeaua wifi sau rețeaua de telefonie mobilă. A mai pățit cineva așa ceva?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uneori nu se deschid, din cauza Messului. Stiu ca si la mine mai facea asa, dar si-a revenit.
Poti incerca sa:
- activezi din nou functia de "head"-uri;
- sa dezinstalezi si sa reinstalezi aplicatia.

| Sunshine123 explică (pentru DoarBogdan):

Mulțumesc, voi încerca.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Sunshine123):

Sa speram ca merge.
Mersi si eu ^_^

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reseteaza FB-ul, fiindca a fost cazuta reteaua lor timp de 6 ore si cand a revenit, la unii au aparut asemenea probleme.
Adica iesi afara si FB si apoi te loghezi din nou, cu user name si parola.

| Sunshine123 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, o să încerc.