| Gimmy97 a întrebat:

Cand stau pe calculator mi se deschid eincontinuu tab-uri pe google chrome, catre diferite siteuri. Daca am chrome inchis mi se deschide aplicatia, pe o pagina fie de MAX Bet, fie ceva joc 18+ etc.
Se deschide la un interval de 15-20 de min. Ce setari, sau cum pot face sa nu se mai deschida involuntar chorme sa utaburi in chrome, automat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai virusi, mai exact un tip de adware. Ia un antivirus, ceva, încearcă malwarebytes am înțeles că e bun și e free.

| gabicoo a răspuns (pentru anonim_4396):

E bun dar varianta full e free doar 30 zile
Are si o varianta gratuita dar nu merita
Eu recomand avast free pentru ca e gratis timp de un an

| Gimmy97 explică (pentru anonim_4396):

Te iubesc...

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Vezi sa nu ai un virus.Un adware.
Fa o scanare antivirus completa.
Daca nu e virus gasesti un tutorial util pe aceasta tema pe www.playtech.ro