| alyalynutz a întrebat:

Cand sunt pe telefon. cum aflu parola de la wierlesul la care sunt connectat? FUNDA!

5 răspunsuri:
| iuyugu a răspuns:

Parola de la wifi e chiar pe el ( scrie pe o eticheta lipita pe wifi )

| alyalynutz explică (pentru iuyugu):

Nu ma laughing Gen... la scoala la mine astea au wierles si nu stiu decat profesori parola si neo baga si noua pe telefon si eu vreau sa aflu parola care mi.au bagat-o ei daca imi apare cu vreun program

| KiLLeR04 a răspuns:

Pai...dacaca te conectezi la wifi fara sa bagi parola inseamna ca nu are parola, sau parola a fost schimbata, dar dupa ce ai intrat tu pe el.

| alyalynutz explică (pentru KiLLeR04):

Nu ma laughing Gen... la scoala la mine astea au wierles si... nu stiu decat profesori parola si neo baga si noua pe telefon si eu vreau sa aflu parola care mi.au bagat-o ei daca imi apare cu vreun program

| M3gatR0n2001 a răspuns:

Daca te referi la "furatul" de Wi-Fi de la vecini, atunci cauta pe net programe laughing)))