| Mnk_Narcis_1993 a întrebat:

imi puteti spune cum ma pot pot conecta la Wierless pe Ubuntu? De fapt se conecteaza la Wierless(imi cere parola apoi spune ca s-a conectat)dar cand intru in browser nu se incarca. Tin sa precizez ca pe cablu imi merge netul si wierlesul la fel imi merge pe telefon.

2 răspunsuri:
| dimulescubogdan a răspuns:

Este posibil sa ai probleme cu SO

| Mnk_Narcis_1993 explică (pentru dimulescubogdan):

Pai azi e instalat. Am citit undeva ca ar fi probleme cu portul 80 sau ceva de genul dar nu am gasit nimic care sa rezolve problema. Daca dau ping la forum.ubuntu.ro imi descarca pe fir daca dau ping pe wierless nu descarca.