| anonim_4396 a întrebat:

Cand trimiteam un e-mail, imi aparea la sent, iar acelasi email imi aparea si mie la inbox.Acum am trimis cateva mailuri (la to:. am scris adresa de email a persoanei respective), am primit ca de obicei aceste mesaje la inbox, dar de aceasta data nu mai apar la sentthinking). Credeti ca persoana respectiva a primit emailurile?

Răspuns Câştigător
| adela93 a răspuns:

Eu zic ca le-a primit

3 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Daca nu ai cumva POP3/IMAPI activat, cu siguranta nu le-a primit.

| cby a răspuns:

Din cite vad eu mailul tau e varza. In primul rind un mail nu trebuie sa iti aseze un mesaj trimis de tine in Inbox. Ar fi total aiurea. El merge de obicei in Sent. Deduc de aici ca tu sau altcineva a facut setari incorecte in mail. Pentru cazul specificat de tine raspunsul sincer este: n-am idee. Faptul ca un mesaj este transmis e confirmat de mica fereastra sau mesaj care iti spune ca a fost transmis. Vezi setarile mailului, poate le descurci.

| AddaXD a răspuns:

Buna!
Pai ar fi trebuit ca persoana respectiva sa primeasca mailul, dar ca sa fi sigura il(o) poti intreba ca sa fi sigura si asa vei sti si pe viitor.
Pa!