| anonim_4396 a întrebat:

Cand trimiteam un e-mail, imi aparea la sent, iar acelasi email imi aparea si mie la inbox.Acum am trimis cateva mailuri (la to:. am scris adresa de email a persoanei respective), am primit ca de obicei aceste mesaje la inbox, dar de aceasta data nu mai apar la sent). Credeti ca persoana respectiva a primit emailurile?

Răspuns Câştigător
| BellyGiggling a răspuns:

Buna gwen!:*
Da stai linistita caci s-a trmis
Si eu pateam asa intru-un timp dar o sa iti apara si acolo putin mai tarziuhappy
Sper ca te-am facut sa te linistesti putin:*!

1 răspuns:
| Awesome86 a răspuns:

Ca sa fii sigura pune adresa ta la Cc si daca tu il primesti il primeste si destinataru.