| Deltah a întrebat:

Am trimis un mail de pe Yahoo! catre o adresa @hervis-sports.ro. As vrea sa stiu daca acest mail a fost trimis, de obicei trimiteam doar la adrese @yahoo.com. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Banuiesc ca daca iti apare in folderul cu mesaje trimise, s-a trimis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a scris sus „your mesages has been sent" a fost trimis, daca nu, iti scrie altceva cum ca nu s-a putut trimite sau orice alt mesaj.

| Anania_Anania_1996 a răspuns:

Da cu siguranta tot acolo esti ca e.ro sau.com stai linistit ca de trimis s a trimis

| Deltah explică (pentru Anania_Anania_1996):

E vorba de @hervis-sports si @yahoo, nu de.ro/.com

| Anania_Anania_1996 a răspuns:

Nu are nimic o sa primeasca mesajul