| clawditzu a întrebat:

Cand vreau sa intru pe messenger pe telefon (pe yahoo mobile), imi spune sa ma loghez mai intai pe desktip, apoi pe telefon. Dupa ce intru pe PC, imi spune aceiasi chestie.
Telefonul este Nokia C3, iar pana acum ceva timp functiona messengerul

1 răspuns:
| Dana_Maria_1988 a răspuns:

Am fix aceeasi problema. Azi mi-am luat telefonul si am abonament cu net inclus de un an. Pe telefonul vechi mergea, pe asta nu stiu ce are. Merg cu el la magazin. Sa mi-l faca. Eu pentru asta l-am luat, inseamna ca am dat banii degeaba?