| Catalin_Brojbeanu_1970 a întrebat:

Cand vreau sa vizualizez pozele,nu se deschid automat,trebuie sa-mi aleg un program,se poate si altfel, va multumesc.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Da, fa acel program implicit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe poza -> Open with -> Choose default program

In stanga jos ai o casuta si un text "Always use the selected program to open this cand of file". Bifeaza casuta, selecteaza din lista programul cu care vrei sa deschizi pozele si apasa "Ok". Daca programul nu apare in lista foloseste "Browse" si selecteaza programul din locatia in care a fost instalat, in general astfel de programe se instaleaza default pe partitia C:/, in "Program Files".

| Nicuuuuu a răspuns:

Dai click dreapta si alegi cu ce sa deschizi