| DareToZlatan a întrebat:

Cardul de memorie de pe telefon nu imi merge : nu imi accepta melodiile si nici unele clipuri HELP!

7 răspunsuri:
| khwewljewew a răspuns:

Poate ai luat vreun virus. Ai incercat sa il formatezi? Daca nu merge sa il formatezi, baga-l intr-un adaptor si formateaza-l pe PC.

| george232323 a răspuns:

Poate cardul e defect, poate telefonul e defect, una din doua. Incearca sa tot scoti si sa bagi cardul poate o sa mearga. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| tz3ava a răspuns:

Fa-ti un recovery copiazati toate melodiile pe pc formateazati cardul si bagatile iar.

| X3NNoNCs a răspuns:

Poate are virusi cardul.
Formateaza-l. dacă nu merge înseamnă că telefonul nu supoartă unele piese/videoclipuri happy. Ce telefon ai?

| DareToZlatan explică (pentru X3NNoNCs):

Samsung gt s-3350

| Justme2001 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel si m-am dus la acei oameni de la care am cumparat cardul de memorie si au spus ca este stricat(l-am cumparat de un an). Asa ca trebuie sa iti cumperi altul.