| Lory_7688 a întrebat:

Cardul meu nu se mai poate citi,imi spune sa il formatez, as mai putea salva tot ce a fost pe el? Printr-un program sau la un service ma poate ajuta cineva? Funda va rog! Am mare nevoie de tot ce aveam pe el!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca ai un card reader, ai putea conecta cardul de memorie la un pc / laptop, pe care sa rulezi un program de recuperare fisiere, cum este Pc Inspector Smart Recovery, pe care il gasesti pe pagina producatorului.
Ai putea incerca si cu telefonul conectat direct prin cablul de date la un pc / laptop, daca nu ai un card reader.
http://www.pcinspector.de/SmartRecovery/info_bytespotter.htm?language=1